| Ryana_4764 a întrebat:

SaLuTare TPU.ro! Vreau si eu sa va konsult intr-o problema. Simbata parintzii mei au fost nasi mari si am fost la nunta. acolo am cunoscut un baiat ff draguTz. In timpul nuntzii ma invitat la dans. Iar spre dimineata cand am venit acasa la mine a intrat in vorba si mi-a cerut nr de telefon. La inceput am stat un pic pe ginduri dupa care am hotarit sa il dau. Si el a spus ca o sa am sune mai pe seara. Kind a pleakat de la mine m-a sarutat pe obraz si a spus ca ne vedem diseara. Insa nu ma mai sunat, si nu stiu ce sa cred. Mia placut ft ft mult...

ajutati`mi cu un sfat... MRs anticipat

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Odata ce ti-a cerut numarul de telefon inseamna ca baiatul vrea sa tineti legatura, sa te cunoasca mai bine. Un semn in plus e si sarutul de pe obraz.
Nu iti face griji, la un moment dat o sa isi aminteasca de tine. Poate are treaba si nu vrea sa se ia cu altele. Mi s-a intamplat si mie cu un baiat. dupa ce facusem schimb de nr de tel, am vorbit de abia dupa o saptamana si ceva. avusese treaba multa la serviciu si a uitat. a trebuit sa ii dau eu un semn. Baietii sunt mai uituci...

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ryana ai rabdare, e abia luni si inteleg ca ieri dimineata ati vb ultima data, mai asteapta, poate baiatul dupa ziua de sambata si de duminica o fi ramas in urma cu temele si nu a avut timp de vorba, mai asteapta si tu cateva zile si te suna el

| Alina0491 a răspuns:

O sa te sune, numa trebuie sa gaseasca un motiv sa o faca. Pot sa ma gandesc si la faptul ca ar fi putut pierde numarul tau. Sper din suflet sa te sune.

| Ryana_4764 explică:

Sper sa fie asa cum spuneti voi... happy