| mihaiangell a întrebat:

sunt in vacanta de vara ca multi dintre voi, ce sa facem sa nu ne plictisim? ...imi recomanda cineva vreun joc interesant? iese cineva pe afara?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ia un joc de aici:
www.mmohut.com

| mihaiangell explică (pentru Dash):

Sunt online? sau trebuiesc descarcate?

| Dash a răspuns (pentru mihaiangell):

Sunt online. Unele necesita descarcare altele nu (cele care nu necesita descarcare sunt in categoria Browser Based Games).

| Brâncuşi a răspuns:

Salut si eu sunt tot intr-o vacanta,dar la tarasad...Da intr-adevar ma plictisesc enorm,mai daca am laptop stau pe net,conquiztador, citesc Jules Verne, si imi petrec timpul pe camp cantand, tie nu stiu ce sa iti recomand, joacate carti, ca doar nu esti singur acolo si citeste cevahappy. Succes.

| mihaiangell explică (pentru Brâncuşi):

Si eu tot la tara sunt, m-am plictisit si de internet....de citit nu prea ma dau in vant big grin

| Brâncuşi a răspuns (pentru mihaiangell):

Eu astazi m-am plictisit enorm si asa ca am hotarat sa vopsesc casa, si am plecat apoi la o inghetata rece.