| exTreaMVipEr a întrebat:

Salutare TPU, tind sa cred ca am o problema deoarece am 16 ani, aproape 17 si eu tot corp de copil mic am doar atat ca sunt inalt, mainile sunt mai slabe decat ale unui copil de 8-9 ani, degetele lungi, subtiri si unghiile foarte mici, inaltimea mea este de 1.93, picioarele mele sunt ok, nu ma deranjeaza cum arata dar sunt foarte slab in maini si mai am si degetele lungi si subtiri, ce as putea face in privinta asta? Si pot sa mananc cat vreau ca tot nu ma ingras, cum as putea rezolva chestia asta? Vad copii de 12 ani cu degete sau maini mai groase decat ale mele. e rusinos

1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Nu tine de rusine chestia asta asa esti tu dar apucate si mananca multa grasime si ia proteine pentru sala fara sa faci sport si degetele daca sunt lungi aia e acum vrei sa tai din ele n-ai cum