| Mihaela23_2814 a întrebat:

Am degetele grosute(deci, nu foarte groase), ce as putea face sa fie mai subtiri, fiindca sunt destul de lungi, si par ca niste carnaciori?laughing

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face(poate doar daca te inscrii la niste cursuri de pian laughing ) eu am degetele scurte si erau si grosute dar am mai slabit si au slabit si ele

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai ce le face, așa ai construcția la ele dacă ești o persoană mai împlinită!
Pa, pa.

| MissBeer a răspuns:

Lasa-ti unghiile lungibig grin, vor parea si degetele mai lungi si vor arata mai bine, mai proportionalebig grin.

| raducmustiuc a răspuns:

Ar trebui sa mai tai din ele happy

| Piikaa a răspuns:

Pai ce sa le faci? Asa ti le-a lasat mama naturahappyN-ai celaughing