| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU va rog mult sa va uitați la acest video și sa-mi spuneți părerea pe TPU și youtube https://www.youtube.com/watch?v=gUFPeXFFmZo&feature=yout u.be

Cine îmi zice o părere ca lumea are funda.
P.S. Uitați-va la sfârșitul videoclipului ca nu are rost sa îl urmariti pe tot

Răspuns Câştigător
| IthinkIly a răspuns:

E cam aiurea, daca este canalul tau nu-i pune pentru toata lumea, sunt si copii mici care invata prosti laughing Totusi, incearca sa cenzurezi unele cuvinte, daca vrei sa nu ti se dea report si sa ti se stearga canalul sau videoclipul, totusi, poti sa faci in asa fel incat sa aiba sonor, ca doar mna, nu oricine stie sa dea direct la sfarsit sa vada hazul.
Oricum, e destul de ok, zic happy

| LuMix a răspuns (pentru IthinkIly):

Nu ii canalul meu oricum ii al unui prieten.

1 răspuns: