| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Am 18 ani si nu am avut niciodata o prietena. Cred ca e varsta la care ar trebui sa am una. Imi place de o fata din oras dar nu am vorbit niciodata. Cum credeti ca as putea sa o abordez? M-am gandit sa o invit in oras la un suc, dar ce am putea discuta la aceasta intalnire daca nu ne cunoastem?

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Nu ai vorbit niciodată cu ea? Asta schimbă totul.
Când o vezi ai putea să mergi la ea și să o oprești să îi spui numele tău, îi spui că nu ai putut să nu observi cât de frumoasă e și trebuia neapărat să îi afli numele.
Uite aici un site care te poate ajuta enorm:
http://artaseductiei.ro
Baftă multă!

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

E cel mai bine asa.happy

| elyfel a răspuns:

Baga-te in vorba cu ea.Gasiti voi un subiect orice sport, scoala, intreab-o ce-i place, fa-i un compliment.Ai nevoie de curaj

| RAY a răspuns:

Razvane daca esti un tip frumos te va aborda ea asa ori te baga in freindzone ori tot astepti, asa ca lasa comportamentul de virgina si du-te la ea cu tupeu, vezi ca nu te suna apoi sau nu da semne de viata pa, simplu nu te ti de ea ca toate virginele masculine din ziua de azi

| ishallhelpyou a răspuns:

Pai in primul rand, nu cred ca o sa vrea sa iasa cu tine la o intalnire atata timp cat nu va cunoasteti happy incearca sa vorbesti cu ea online, vezi ce si cum big grin

good luck!

| Broasca_Matei_Ciprian_1987 a răspuns:

O sa iti vina in minte ce o sa ii zici