| 27110012 a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa vorbesc cu fata de care imi place si cum as putea sa o invit in oras? O da e cam timida...Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bonelush42O a răspuns:

In primul rand trebuie sa nu vorbesti urat cu ea sau pe langa ea, iar daca ai facut-o, nu mai ai sanse.Nu te da la alte fete in timp ce esti cu ea pe afara si poate ca este timida pentru ca te place.Incearca sa afli dac te place.Nu o intreba direct pentru ca s-ar putea sa nu te placa si sa te ocoleasca.Bafta! Funada?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i cu calm ceea ce doresti, dar fii concret, nu bate campii.

| Blamely a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce vrei, nu-i mare lucru. Zii că vrei să ieși cu ea să vă mai cunoașteți și așa mai departe.

| marinelamarin a răspuns:

In primul rand stai cat mai mult pe langa ia.vb frumos, nu te purta ca un golan..fi finut si arata-i ca esti baiat de treaba.petrece timp cu ea si spune-i ca te-ai simtit bine cu ea si intreab-o daca vrea sa iesiti in oras. funda?