| teo1995 a întrebat:

Salutare tuturor.as avea si eu o problema.vine craciunul si as dori sa ii fac surorii mele un cadou. ceva idei?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand zi-ne cati ani arebig grin

| Emena a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o cana cu ceva amuzant pe ea, o esarfa, un parfum, o bratara si o cutie de merci

| CybeRAthlete a răspuns:

Placa, epilator, bratara, cercei, haine, parfum, etc...
bafta

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| dianar a răspuns:

Poti sa ii cumperi carti de joc personalizate cu pozele familiei, prietenilor. Sigur nu se asteapta la asa ceva...

Gasesti aici http://www.tiparo.ro/carti-de-joc-personalizabile