| leila255125 a întrebat:

Salutare tuturor!

Mi se întâmplă deja de mult timp (aprox un an ) am observat nevrând ca lucruri pe care le fac eu sunt facute de o persoana in acelasi timp cu mine cum ar fi căscatul sau rostire unor cuvinte in același timp. Uneori ne gîndim la același lucru chiar daca nu vorbim /

Menționez că persoana e băiat.

Ce părere aveți? ce ar fi însemna aceasta?

Răspuns Câştigător
| RappaNow a răspuns:

Aveți aceleași interesuri, va cunoaște-ți destul de bine. Este vorba de coincidență, dar mai poate și glumi băiatul cu tine, poate te cunoaște prea bine și știe ce vrei să faci, așa că te repetă. ( nu știu dau doar cu părerea laughing )

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Se mai intampla, nu inseamna nimic, poate doar ca va asemanati mult ca, caracter, in rest sunt dor coincidente.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ca ati pentrecut mult timp impreuna, iar cand stai cu o anumita persoana o perioada mai lunga de timp, fara sa vrei, imprumuti anumite trasaturi, gesturi de la persoana respectiva.
Asta e explicatia.

| Brigi1998 a răspuns:

Nu înseamnă nimic, e pur și simplu coincidență. happy

| Phux a răspuns:

Cascatul este contagios, restul lucrurilor sunt doar o coincidenta.