| leila255125 a întrebat:

Salutare tuturor!
Mi se întâmplă deja de mult timp (aprox un an ) am observat nevrând ca lucruri pe care le fac eu sunt facute de o persoana in acelasi timp cu mine cum ar fi căscatul sau rostire unor cuvinte in același timp. Uneori ne gîndim la același lucru chiar dac anul vorbim /
Menționez că persoana e băiat.
Ce părere aveți? ce ar fi însemna aceasta?

2 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Daca o persoana casca, le poate face si pe celelalte din jur sa faca la fel. Uita-te pe Youtube la filmulete cu oameni care casc si o sa iti vina si tie, e complet normal.E o reactie a creierului de a relationa cu cei din jur.E o chestie interesanta si normala, se intampla oricui.

| leila255125 explică (pentru XSmokerxx):

De asta stiu dar nu s eintimpla asa dar eu cand casc in acelasi timp casca si el fara sa se uite la mine
acesta fiind numai un exepmlu dar se intampla m ulte lucruri in acelasi timp
oricum mersi pentru raspuns