| secret_2599 a întrebat:

Salutare tuturor!
Sa incep cu inceputul. As vrea sa ma ingras si nu stiu ce metode sa folosesc. Am o greutate care nu prea e proportionala cu inaltimea am 1.76 si 60 kg. As vrea sa fac ceva sa ma ingras dar nu stiu ce sa urmez, ce sa mananc. Cateva idei as fi in stare sa fac aproape orice care sa nu imi afecteze organismul dupa. Astept niste pareri, daca se poate nu din auzite. Doar cei care s-au ingrasat (eventual involuntar). Mancaruri / retete/ sporturi / exercitii / pastile orice care da roade va rog.

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Este foarte buna greutatea! Sa nu faci prostia sa te mai ingrasi pentru ca e mai greu de dat jos decat de ingrasat!

1 răspuns:
| alesica a răspuns:

Trebuie sa iei vitamina b6 timp de o luna dupa aceea ma anunti cat de incantat ai fost:* multumesc si eu pentru raspuns