| Wesson a întrebat:

Salutare tuturor.

Vreau sa ma combin cu o fata din clasa, insa nu stiu cum sa ii arat ca o plac fara sa ii spun in cuvinte, cateva idei?

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

Cunosc un baiat ft romantic...ii place o fata si ii da flori, ciocolata, vorbeste deschis cu ea, st sigura ca orice fata isi doreste asta. daca nu functioneaza incearca cu biletele de le "anonim" cu un indiciu in fiecare biletwinkingbafta! astept vestihee hee))

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi v-a da seama ca o placi prin felul in care te comporti cu ea. Intra in discutie tot mai mult, petreceti timp impreuna in pauze.

| Oxanel a răspuns:

Buna.
fai cadouri, stai mai mult pe llinga ea, spune-i ca arata bine,, cind spune ea ceva bagate in discutie..aratai ca esti atent la eatongue

| SimonaHupov a răspuns:

Hello!
Iti recomand sa te interesezi care sunt pasiunile ei, sa incerci sa deschizi discutii cu ea pe aceasta tema. Ar fi bine sa-i acorzi atentie si sa fii pe faza atunci cand isi doreste ceva si... mai ales uita-te la ce mesaje iti transmite ea cand este in preajma ta.
Se uita in ochii tai?
Are corpul indreptat spre tine?
Iti zambeste?
Daca raspunsurile la intrebarile de mai sus sunt afirmative... s-ar putea sa ai succes! Good luck!

| Razvan_Martin_1998 a răspuns:

A8a