| ciprian9521 a întrebat:

Cand as vrea sa-i spun unei fete ca vreau sa ma combin cu ea cum ar trebui sa-i spun ca sa fie cat mai frumos si sa ramana fara cuvinte?

12 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Ii spui pur si simplu si daca tine la tine vor deveni speciale acele simple cuvinte pentru ea...happy

| adela100sweet a răspuns:

Fai un compliment stiu si eu de exemplu:esti cea mai minunata fata pe care am intalnito vreodata. apoi spune-i,, te iubesc si vreau sa fim impreuna,, e doar un sfat dar nu uita sa fii tu insati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui "-Vreau sa ma combin cu tine!" sa vezi ce zice! ce expresie "a combina" laughingiti spun eu ca iti va zice ca se combina cu tine doar la cartela!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gandi, doar fa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa ma combin cu niste fete singure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa ma aiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna scrisoarea dar si eu freau sa ma combin cu faa pe nume adelina si nu stiu cum sa fac terog ajuta-ma si dam niste explicati ca tupa aia si eu te ajut sa ma combin terog ajutampapaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi spontan, daca te refuza nu e prima nu e nici ultima, experienta de viata te invata cum sa procedezi... asta vine de la sine ...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha... eu am gagica

| ionutz_7058 a răspuns:

Parerea mea e sa ii faci un compliment inainte sa ii spui ce semti gen : Ce sani mari si ce cur bombat ai! rolling on the floor) rolling on the floorlaughing) glumeam.tongue fi tu insutiwinking

| bugman a răspuns:

As fi eu insumi da nu stiu daca ma place