| horatiu100 a întrebat:

Vineri sunt preselecțiile pentru balul bobocilor. Sunt cât de cât carismatic și vreau să particip, dar nu mi-aș putea da seama de ce aș putea realiza la proba de talente. Câteva idei? Aș fi mai mult decât recunoscător pentru un răspuns. De asemenea care ar fi celelalte probe la preselectii?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Altul... Voi nu cred ca intelegeti sensul cuvantului "talent". Eu pot sa-ti zic sa canti, ai talent la asta? Nu ai. Jongleaza cu cutine in flacari. Ai talent la asta?
De unde sa stim noi ce talente ai tu si ce ai putea sa faci? Gandeste-te ce poti sa faci tu si nu toata lumea poate.