| Sunshine121 a întrebat:

Hei :* Sunt clasa a 9a si particip la balul bobocilor. Vreau cateva idei pentru proba de talente ( proba libera ). Adica ceva dans, si despre ce, nu dans modern, ceva mai iesit din comun. Multumesc. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, gandeste-te la talentele tale, si inspira-te de acolo. Nu are rost sa incerci ceva la care probabil nu esti buna, si sa te chinuiesti. E borba de talente, adica sa folosesti lucrul cu care ai fost inzestratata la nastere.
Succes la bal! happy

| Sunshine121 explică (pentru Adry05):

O sa incerc. Multumesc!

| Adry05 a răspuns (pentru Sunshine121):

Cu multa placere, tine-ma la curent! happy