| Lolitaaa a întrebat:

Salutaree TPU! imi place de un baiat care sta departe de mine, in alt oras. o perioada de timp am fost cu el dar nu prea a mers relatia la distanta. sad am aflat despre el ca tot se lauda cu mine si le zicea prietenilor lui niste chestii despre mine care nu sunt adevarate.nu l-am mai vazut de un an, dar in curand s-ar putea sa merg pe unde sta el, in vacanta.credeti ca merita sa mai fiu cu el avand in vedere ce s-a intamplat + faptul ca il iubesc foarte mult? dau vot + fundita celui mai bun raspuns! multumesc :*

1 răspuns:
| IonelaNela97 a răspuns:

Da,se merita fiindca dragostea nu are limite, problema e ca daca il vei vedea cu altcineva iti va pica de 10 ori mai rau, dar sa speram ca asta nu se va intampla:*