| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutari. Am si eu o problema. Pentru multi s-ar putea sa fie amuzant. Am implinit saptamana trecuta 18 ani. Inca nu am avut o relatie cu o fata pentru ca sunt destul de timid si nici nu am cunoscut vreo fata care sa merite. La inceputul anului am vazut ca in liceu la noi a venit o fata. E boboaca si e la sectia maghiara. Pentru mine e printre cele mai frumoase fete din tot liceul. Daca nu chiar cea mai frumoasa. Vineri am fost la un majorat si am fost putin beat. I-am scris. Am mai vorbit putin vineri si pe urma deloc nu i-am mai scris. Ultimele 2 zile a venit in clasa la mine, deoarece clasa ei face orele la noi in clasa cat timp avem TIC. Dar am fost prea orgolios si prost sa o bag in seama. Credeti ca s-ar merita sa ii mai scriu dupa o saptamana in care nu am vorbit si nu am bagat-o in seama? Apreciez orice raspuns cat timp nu este la caterinca. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

1. scrie, frate!
2. nu mai fi orgolios vei pierde mai mult decat vei castiga
3. numai consuma alcool. te inveti asa si, ca sa ti faci curaj ai sa iei mru ceva la bord. traba asta o sa-ti creeze dependenta si o sa te faca sa-ti scada increderea.

| Anonim12t a răspuns:

O saptamana nu e asa o perioada mare se putea si mai mult, e mai rau daca nu ii scrii deloc si trece 1 an eu zic sa ii dai mesaj cat mai devreme incearca sa faci glume si vorbeste cu ea despre ce ii place