| ticaela a întrebat:

imi place de un baiat mai timid, si nu stiu sigur daca si el ma place, as vrea sa ma ajutati sa imi dau seama ca sa stiu daca pot sa intru in vorba cu el sau nu... Desi nu am vorbit niciodata se uita foarte atent la mine, iar apoi cand ma uit eu intoarce privirea. Saptamana trecuta clasa lui a avut la noi pe hol si eu eram cu niste prietene pe acolo, apoi l-am observat ca se uita la mine din celalalt capat si a intrat in clasa. Dupa cateva minute iese impreuna cu un prieten de-al lui si vine in capatul holului ( am auzit ca prietenul lui l-a intrebat ca de ce au venit aici.). Luna trecuta mi-a dat like la o poza pe facebook, iar azi cand m-a vazut a inceput sa zambeasca...
Ce parere aveti, exista vreo sansa sa ma placa? big grin Fundaaa ♥

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu faci nimic pentru ca vrei sa ai parte de ceva la care persoanele adulte sunt apte fizic si psihic, mai bine iti vezi de ale tale pana ajungi la varsta majoratului.

| Cleopa a răspuns:

Da, exista sanse sa te placa. ia si vorbeste cu el si poate poate... doar nu te priveste degeabawinking

| DubPhizix a răspuns:

Clar ca te place dar daca e timid nu va avea curaj sa vina la tine
maine cand il vezi du-te la el sai intreaba-l ce mai face si incearca sa descoperi ce ii place si vorbiti despre ce aveti in comun si poate o sa iasa ceva happy

| baalial a răspuns:

Daca zici ca e timid si totusi iti place de el incearca si tu sa porti o conversatie cu el pe tema asta ma rog mai subtil dar cred ca tu stii cel mai bine ce ai de facut.

| DRAGOSH977 a răspuns:

Da,da sa ai grija cum ii ceri prietenie! Ca poate se rusineaza si nu mai stie ce sa spuna.Crede-ma! Ca stiu.

| MnX a răspuns:

Bagate in seama cu el! Buna ce faci? incearca sa te apropi de el prin prieteni