| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutări TPU. Imi puteti recomanda magazine de haine "underground" sa zic asa? Nu sunt de acord cu notiunea de "hipster". Îmi place sa ma imbrac mai mult cu pantaloni de largi sus si mai strâmti pe glezne. Hanorace si chestii de genul. Cel mai bun exemplu e rapperul El Nino care se îmbracă super tare.

1 răspuns:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu cred ca exista magazine de haine "underground". Eventual ai putea cumpara tricouri / hanorace direct de la rapperii pe care ii asculti.