| Oaki a întrebat:

Salutari TPU...stie cineva de unde as putea downloada Adobe Audition 1.5 sau 3.0 (sau alte variante ale Adobe Audition), dar as vrea sa nu fie versiuni de 30 de zile.

Multumesc. cine da cel mai bun raspuns are cea mai mare funda!

1 răspuns:
| sunymagy a răspuns:

Nu te supara oaki dar tu stiai ca o intrebare nu se formuleaza altfel? si in plus nimeni nu intelege nimic! cel putin eu.te rog sa respecti regulamentul, fiindca nu este permis asa ceva! sa stii ca nu esti singurul! mai sunt si alti care nu au respectat regulamentul! data viitoare fi mai atent!