| AnonimulMisterios a întrebat:

Hey prieteni! Am si eu o nelamurire in legatura cu muzica, uite, de exemplu : Inregistrezi in orice program (Adobe Audition, Cool Edit ), regular ar trebui sa ti se auda pe instrumental direct vocea, fix cand inregistrezi. Cum as putea sa-mi aud vocea pe instrumental, fix in timp ce dau? Va rog frumos, care stie sa-mi raspunda. URGENT, DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| Eedytso a răspuns:

Salut, pai ai putea sa dai pe mute la instrumental ca sa se auda doar vocea ta. eu folosesc cool edit si zic ca e ok.happy

| AnonimulMisterios explică (pentru Eedytso):

Lasa-mi id-ul tau pe privat, vreau sa mai vorbim. Si multumesc mult de raspuns.