| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Salutihappy vreau sa imi dati niste idei delaughing)replici cum ar fi:
Bă retardatule, Scumpy, Mishelle(sa le zic la fete)misu(la baieti)ceva nou si mai shopie asabig grin Funda pentru cele adorate:*:*

2 răspunsuri:
| AVRILavigne1000 a răspuns:

La baieti:cartuș, tampule... daca imi mai amintesc mai scriu
la fete:papuso, frumoasao, englezoaico tot asa daca imi mai amintesc mai scriu

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Bună.
Păi puneți puțin mintea la contribuție, dacă vrei ceva nou. Dacă ți-am zice noi cum să-ți alinți prietenii nu ar fi ceva nou, original și cum mai vrei tu. :*
Pa, pa.