| caramelitamia a întrebat:

Salutt! Cum pot pune pe hi5 un aspect la profil de ex. cu poza mea, sau cu orice poza aleasa de mine?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Http://www.pyzam.com/

Aici găseşti şi aspecte normale şi îţi poţi pune şi poza ta! Dacă ţi-am fost de ajutor, sper să dai fundiţă :D

3 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Unde vezi pozele scrie sus acolo Setare ca fotografie de profil.

Sper ca ai inteles bye bye

| Corinne a răspuns:

Buna!
De la profil in stanga sub poza ta vei vedea "Modifica aspectul" de acolo sus in dreapta vei vedea "Creaza un aspect pentru profil" acolo iti va aparea 3 sectiuni la prima sectiune "pagina globala" completezi tot ce iti cere si salvezi apoi dupa salvare mergi la "Aspecte create de mine" si dai la "Utilizare aspect" si gata! happy
Sper ca ti-am putut fii de folos kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum completez pagina globala?