| joanamm23987465 a întrebat:

Saluty!
am si eu o intrebare, de ce alti nu isi pun poza cu chipurile lor? isi pun cu mortacciuni cu paianjeni, mizerii, dc?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
ȘI de ce să fiu cunoscută în lumea virtuală, nu văd cu ce mă ajută, prefer în umbră și sunt cunoscută în viața reală!
Pa, pa.

| push2gl a răspuns:

Nu le place de fata lor si isi creaza alta identitate in domeniul virtual

| Loka a răspuns:

Ca sa intrebi tulaughing

| briana a răspuns:

Pt ca aceste poze sunt o forma de exprimare pentru ei. Le arata caracterul. Arata ce gen de filme sau muzica prefera.

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Eu de exemplu nu-mi prea pun poze cu mine pe site-uri sau chiar si la messenger deoarece sincera sa fiu nu-mi place cum arat laughing. prefer sa pun poze care ma reprezinta. gen : fallen angels. etc laughing

| Deni4you a răspuns:

Pentru ca is prosti!

| Laura_2393 a răspuns:

Poate asta ii reprezinta. Daca tie nu iti place nu inseamna neaparat ca este ceva urat, anormal. Pt tine paianjanul reprezinta ceva aiurea, dar pentru el poate insemna cu totul alceva. Sau mai exista si posibilitate ca imaginile sa fie luate din anumite jocuri, filme, etc...de care propietarul pozei a fost impresionat.

| DanielutzaJD a răspuns:

Sunt total de acord cu andreea...eu de exemplu am o poza cu serialul meu preferat (pe TPU)

| crystynel23 a răspuns:

Deoarece asta ii simbolizeaza, astaa le plac sau pur si simplu nau ce face... fund?

| Silvia78 a răspuns:

Eu de exemplu nu imi pun chipul meu deoarece vreau sa raman anonim!