| xCherri a întrebat:

Saluty TPU.
Stiu ca pun o intrebare mai... Dar de ce Dumnezeu ne i-a intodeauna pe cei dragi sad
Funda.

Răspuns Câştigător
| iugaroxana a răspuns:

Poate pentu a te pune la incercare. Toate momentele din viata ta sunt facute cu ajutorul lui Dumnezeu si pentru a vedea daca crezi in EL. Scuze de raspuns. Poate ti se pare stupid dar am spus-o din inima.

| xCherri explică (pentru iugaroxana):

Sa sti ca nu e deloc stupid:* E chiar folositor
Mswinking

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nustiusad.Probabil pentru ca acele persoane sunt f destepte/bune...incat si lui Dumnezeu ii place de ele.
sad

| iugaroxana a răspuns:

Pentru*

| Ellena123 a răspuns:

Si eu mi-am pus acesta intrebare...probabil ii sunt dragi ...numai el stie de ce