| anonim_4396 a întrebat:

Saluut big grin deci, daca o fata ii slaba slaba la picioare...si are fund bun si sani mari si sa aiba inaltimea de 1.60 ii o tipa buna?

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Asta e prezentarea ta?

| DrLaw a răspuns:

Tare intrebare ai mai puslaughing
Pai da este destul de "buna" dar eu unul tin cont si de picioare, deci daca ii ff slaba la picioare nu-mi place deloc!
In rest este k, dar nu uita ca nu toti baietii se uita doar la fizictongue
Sper ca te-am ajutatbig grin

| AdelinaaTkd a răspuns:

Ar trebui sa aiba picioare ferme si corp ferm ca sa arate bine, nu poti spune ca una cu sani mici, fundmic si picioare cu celulita ca arata bine, nu?

| Stoleru a răspuns:

In afara ca fata trebuie mai intai vazuta in interior, luand numai partea exterioara, eu zic ca e destul de "buna"...de obicei la fetele mai micute(de inaltime), asta este un mare avantaj ( fund bun si sani mari). parerea mea, de burlac big grin ciao ciao