| Any_2443 a întrebat:

Baieti voi ce preferati: O fata grasutza( cu ditamai burta, un fund mare, sani mari si flescaiti) saw o fata mai supla (fara pic de burta, picioare lungi, un fund potrivit si sani nici mari nici mici)?

Răspuns Câştigător
| gabitza_6878 a răspuns:

Varianta a 2-a.
desi fostul prieten mi-a dat de inteles ca lui ii placea varianta 1
...asa ca m-a lasat pentru varianta 1 rolling on the floor
vezi ce frumoasa e viata?

12 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

A doua fata esti tu?
laughing
crezi ca fizicul e tot ce conteaza?

| lovenotsex a răspuns:

Nu cred ca cuiva ii place o fata cu kilograme mai multe decat o "fata plinuta" in plus, nu vreau sa jignesc.Deisgur niciun baiat nu vrea nico o fata sa fie ca aschia(fata snur, fara sani si fara fund), dar aspectul fizic nu e totul. Dar puneti-va in locul nostru si voi fetelor ce ati prefera, un baiat gras sau unul subtirel.Eu zic ca varianta a 2a.Ptr ca mereu te ingrasi mai usor decat slabesti.Parerea mea, nu vreau sa jignesc pe nimeni.

| Sara2 a răspuns:

Varianta 2 cu siguranta laughing asta aleg baietii

| NoNameToday a răspuns:

Tu ce crezi?

normal ca partea a 2happy

| perro12 a răspuns:

A doua varianta LOL, tu ce ai alege un barbat suplu, forme bine definite, romantic si fara sani laughing sau unu chel cu burta cu ceva sani si un fund mare?

| PredatoR a răspuns:

A doua! Pt. mine conteaza fiziculwinking

| Patrăţel a răspuns:

straight face, hai ca e penibil? cine ar alege varianta 1? nimeni nu vrea o batoza langa el, dar nici una scoasa din revista pentru. ca alea sunt asa intepate oh go on! cred ca ar trebui sa fie undeva la mijloc, nici o scandura da' nici asa grasa. conteaza sa fie naturala happy cred cu tarie ca fizicul se schimba, daca vrei desigur! poti slabi cu usurinta daca ai vointa si te poti ingrasa de asemenea! nu credeti ca este posibil ca varianta 2 sa se schimbe pe parcurs? big grin daca va deveni si ea grasa, cu sani ''flescaiti'' cum zici tu si plina de celulita? raised eyebrows

| uNu_2249 a răspuns:

A doua varianta cu certitudine;

| Mihai_2777 a răspuns:

A doua varianta, categoric

| BEBE_6063 a răspuns:

As prefera o fata normala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ai si tu burta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Beatrixxx nu cred ca tu ai pus o intrebare potrivita.Normal ca toti ar alege varianta a 2-a.Mai ales dupa ce ai descris tu la fata ''grasuta''.