| MissUnkown2 a întrebat:

dragilor! Stie cineva daca exista un fel de a-ti schimba culoarea ochilor definitiv, in afara lemntilelor de contact? Doar pentru ca vreau sa stiu, nu inseamna ca vreau sa imi schimb culoarea ochilor! Funda! kiss
Scuze de categorie, habar n-am la ce sa o pun.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este o activitate incipienta. Nici nu stiu daca este reala. http://www.ziare.com/......or-1293042

1 răspuns:
| MissUnkown2 explică:

Nu am zis ca ar putea exista sau ceva, pur si simplu mi-a trecut chestia prin cap si m-am hotarat sa aflu. Multumesc.