| Al3csandruta a întrebat:

Sambata e ziua fratelui meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Face 7 ani.Ma-m gandit sa-i cumpar o jucarie, ceva dar nu sunt sigura daca o sa ii placa.Sugestii? dau funda.

4 răspunsuri:
| AdDa1502 a răspuns:

Pai daca implineste 7 ani poti sa ii cumperi un joc gen monopoly europolis nu te supara frate etc. asta am primit si eu de la sora mea.winking sper ca ti-am fost de foloswinkinghappy

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai un tricou cu desene animate pe el.Sau o masinuta, robotel, sau un joc cum ar fi "Nu te supara frate"...Chestii dinacestea de baietel. Sper ca te-am ajutatwinking

| FrozenSilence a răspuns:

Baietilor la plac masinutele teleghidate si robotii sau poti sa ii cumperi o figurina cu un personaj din desene sau ceva jucarie care are legatura cu un desen animat.

| Sfanthul a răspuns:

O jucarie e perfect!