| adrryana a întrebat:

Sasuke sau naruto? care credeti ca este mai puternic la momentul actual (manga si anime)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste anime-uri, nu e viata reala sa zici care-i mai puternic. Totusi, sa zicem ca Naruto ca doar el e personaju' principal si desi la inceput pare inferior lui Sasuke e personajul principal si e bossu' de pe acolo.

| Fantastic7 a răspuns:

Naruto

| RAMSES123 a răspuns:

Momentan Sasuke, din cauza ochilor lui Itachi si alti factori.
Dar din cate am vazut si Naruto promite o vitoare legatura cu Kurama deci...
Se cam schimba foaia! happy