| dudududu85 a întrebat:

Sauna te ajuta sa slabesti? thinking De asemenea, pentru ce sa optez, pentru sauna/ sala sau masaj? big grin :*

Răspuns Câştigător
| roxana16a a răspuns:

Pai... sauna presupune caldura, caldura te face sa transpiri, iar prin transpiratie, o data cu apa elimini toxine si astfel, pierzi in greutate, deci pe scurt, sauna este o modalitate de a slabi, insa cea mai eficienta metoda mi se pare totusi sala.

1 răspuns:
| Diaconescu_Adrian_1989 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, poti sa optezi pentru masaj anticelulitic de aici: http://masajpro.wordpress.com/