| Hype a întrebat:

am o problema, am un CFG de Counter-strike si acest CFG are BHOPZ, ira eu nu il vreau, stie cineva cum pot face ca CFG-ul sa nu mai contina BHOPZ-ul? Plss!
P.S- Doresca sa scot BHOPZ-ul din CFG, sa il scot stiu si eu din CS happy!

3 răspunsuri:
| SkyNeTProToTyPe a răspuns:

Salut! pai e simplu intri in cstrike in userconfig.cfg si config.cfg si stergi tot ce e in ele si dupe dai in consola jocului exec (numele cfg tau).cfg. dupa dai in optinuni si dai la articolul JUMP setezi tasta SPACE (apesi pe space)

Funda plz? nu stiu cat de explicit am fost dar sper ca am fost de ajutor.
PS: daca mai ai aceiasi problema fa din nou la fel!

| Hype explică (pentru SkyNeTProToTyPe):

Am rezolvat problema demult, era de la CFG, l-am rezolvat eu cu un edit :p
Dar mersi de raspunswinking

| SkyNeTProToTyPe a răspuns (pentru Hype):

Cu placere!