| NoName007 a întrebat:

Scuzati categoria... Vreau sa descarc Counter Strike 1.6 la care merge coduri.Am un counter strike la care nu merg coduri si joaca un baiat cu coduri si vreau sa-l inving si eu macar o data.Pls dati-mi o adresa >>web.

Răspuns Câştigător
21 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Merg codurile pe orice versiune. toata treaba este sa fie bune codurile
uite un site aici: http://coduricounterstrike.info/

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna, pe aproape orice kit de cs 1.6 functioneaza codurile, acum depinde ce fel de coduri doresti tu sa incerci. Pentru coduri iti recomand acest kit, functioneaza 100% http://diana-cs16.ro/download-cs-warzone.html

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna, un cs pe care merg codurile este http://diana-cs16.ro/download-cs-warzone.html

| bAnDiTu a răspuns:

Http://www.pglzone.net/Download-Counter-Strike-1.6-Non-Steam-+-patch-v23b/

Original, fara modificari la el, are si boti inclusi!
Cat despre coduri lasa-le frate deoparte ce rezolvi jucand codat?

| Seican_Danut_1999 a răspuns:

La cs 1.6 cu path origenal merg toate codurile daca vreti vil dau eu contactati-ma la id dw mess daniel.seicav

| Berindan_Darius_1996 a răspuns:

Incearca cs 1.6 gmb si cred ca o sa-ti mearga mie imi merge toate codureil aim, wall, speed+bad boy

| spayk a răspuns:

Sall pe cs 1.6 nu merg codurile sa stii la cs 1.6 simplu merge orice cod

| Tony1999 a răspuns:

De fapt, daca vrei sa iti mearga codurile, intra la setari>video>si seteaza sa fie pe OpenGl si o sa-ti mearga.

| B0sSall3 a răspuns:

Mane eu iti zic sa leasi codurile si sa te inveti sa joci curat. toate codurile astea sunt o prostie.

| B0sSall3 a răspuns:

eu spun sa dai afara codurile s i sa te obisnuiesti sa joci curat. toate codurile astea sunt o prostie.

| Marian_Nacu_1996 a răspuns:

Pai antreneazate din greu si o sa reusesti si fara cod iti spun eu tot asa aveam un prieten si avea cod dupa un timp l'am provocat iarasi si il bateam zicea ca am cod mai bun ca el in fine serverele respaw sunt cele mai bunewinking acolo bagi training din greu si o sa rewusesti bafta SPUNE NU CODURILOR!winking numai prafurile de oameni apeleaza la asa ceva nu stiu sa joace si sunt disperati smug

| Manea_Cata_1999 a răspuns:

Pe cs 1.6 next generation merg coduri?

| Manea_Cata_1999 a răspuns:

La cs v35 merg coduri?

| Vitan_Cristian_Cristi_1980 a răspuns:

Stiu o metoda ia-ti cs.1.6 Carbon dar nu merge codurile

| Vitan_Cristian_Cristi_1980 a răspuns:

Bai stiu eu unu care merge cu cod lant final si lant ra

| Tufeanu_Alexandru_Ionut_1997 a răspuns:

Ce cs pot sa descarc pe pk

| Stancu_Andrei_1977 a răspuns:

Ia-ti counter strike lant final si vezi cum iti merg codurilewinking funda?

| bahnareanurazvan12345678910 a răspuns:

Scrieti in google counter strike v1

| Carcalean_Ricardo_1995 a răspuns:

Cs bestial merg toate codurilewinking

| Vultur_Cosmin_1983 a răspuns (pentru Carcalean_Ricardo_1995):

Nu merg codurile....am incercat mai multe coduri si nu merge