| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati`ma ca va tot stresez cu intrebarea mea dar chiar am nevoie de mai multe sfaturi. fetelor, voi v-ati duce intr-o excursie stiind ca sunteti pe stop? adica...eu as vrea sa ma duc dar vreau sa ma distrez ( adica in aceasta excursie eram hotarata sa ma duc la baiatul de care imi place si sa-i spun asta). nu vreau sa stau toata ziua cu grija. ba daca ma patez, ba daca nu.

nu stiu daca ma intelegi
vreau sfaturi
dau fundita
crying

2 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

Eu nu as avea nici un fel de problema in locul tau! M-as duce fara nici o grija cu vreo 10 tampoane dupa mine si as fi foarte linistita! Sfatul meu e sa te duci, nu ai de ce sa ratezi excursia pentru o problema cu care esti obisnuita si pe care o ai in fiecare luna!winking

| Mara_4803 a răspuns:

Eu m-as duce. i-a 5-10 tampoane i-a apa si i-a niste vata. imi dai fundita? te rog!happy