| mihai3 a întrebat:

Am nevoie de ajutor Dau FUNDA! As vrea sa stiu si eu secretele fetelor...mai mereu imi spun in gand : NU LE INTELEG! Vreau niste sfaturi cum sa le intelegi si cum sa iti iasa cu aproape orice fata..Mor pe unii care nu arata prea bine si le ies cu orice fata si care arata super bine. Dati-mi niste sfaturi cum sa vorbesc cu ele etc. Va rog!

1 răspuns:
| amdr001 a răspuns:

Buna! iti trimit mesaj cu id'ul meu si acolo ma intrebi ce vrei, ce vrei sa stii, ce ai nevoie. absolut! sa fii mai informatwinking sunt multe chestiiwinking