| hnsscreams a întrebat:

Scuzati pentru ca am pus intrebarea aici dar am o problema...am avut instalat windows xp apoi am instalat windows 7 si cand dau sa instalez driverul de sunet sound max pe placa de baza fujitsu siemens imi spune ca windows 7 nu suporta. va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac si nu am sunet

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Cauti pe net driver audio pentru fujitsu Siemens. http://windows.microsoft.com/......r-hardware

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi de pe net.o placa de sunet copmatibila cu windows 7. dupa ce ai scris numele placii, scrii "windows 7". bafta.