| Cattalina a întrebat:

Scuze de categorie... Nu-s sigura de ceva thinking azi se trimit mesajele de paste? sau? rolling on the floor

funda

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Da...astazi si maine happy ar fi bine sa incepi sa le trimi d pe acum, caci mai pe seara va fi reteaua incarcata :*

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Un mesaj de bine este bine venit oricand

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Buna,

Nu se trimit astazi mesaje de paste. Le poti trimite in cele 3 zile de pasti.

Pa, pa.

| happycolour a răspuns:

Mesajele de sarbatori se trimit in ziua de Paste,Craciun, etc. Desi nu se supara nimeni sa primeasca un mesaj cu urari, conform traditiei crestine Iisus Hristos nu a Inviat...deci nu este intocmai corect sa trimiti mesaje cu Hristos a Inviat inainte, cum nu e bine nici sa te distrezi si sa faci petreceri inainte de Paste, Craciun ( e inca post) sper ca te-a ajutat si sa tii cont si la celelalte sarbatorihappy