| brunetteee a întrebat:

Scz de categorie happy. a mai avut cineva asemenea "sintome"? de cateva seri dupa ce adorm, in somn imi apar diversi "monstrii" si ma trezesc speriata, sau de exp. aseara am deschis ochii si perna de langa mine o vedeam un "monstru" care venea spre mine straight face. nu stiu ce sa fac, pana acum nu am mai patit asa ceva. cunoaste cineva sentimentu acesta straight face? sper sa intelegeti

7 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Cred ca esti stresata... poate de aia visezi asa

| ShiFT_7270 a răspuns:

Simtome nu sintome, si nu cred ca a mai avut cineva asa ceva, prea multa imaginatie, asta pleaca de la creier, eu te sfatuiesc sa spui tatal nostru inainte de culcare (eu de cate ori l-am spus nu am avut niciodata un cosmar - probabil gandirea pozitiva) si stai cu ochii inchisi si gandeste la ce vrei tu, dar frumos, fat-frumos, camp cu trandafiri, sex laughing si daca tot ti se intampla, spune inger-ingerasul meu ca asta iti da forta si incredere in tinewinking Bafta!

| Laszlo_5610 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa iti faci rugaciunea de seara si asa cum a spus si ShiFT ai o imaginatie bogatalaughing...

| DanielaJustMe a răspuns:

Pai poti sa ii spui mamai tale si sa te duci la un pshiolog, sau cand te trezesti sa respiri odata adanc si sa te gandesti la ceva frumos.Sau ai putea sa iti pui in camera ta ceva ce te linisteste de exemplu : o fantanica mica, o chestie cu apa curgatoare, o chestie dinaia care daca bate vantu canta frumos. Problema ta este cred eu legata de somn.Nu dormi bine! Incearca sa iti asezi bine patul Tu nu esti linistita sad imi pare rau pentru tine... sper ca te-am ajutat!

| DanielaJustMe a răspuns:

ShiFT daca vrei sa stii se scrie : SIMPTOME! Nu sintome si nici simtone!

| LoveMe_1523 a răspuns:

Inteleg. posibil sa fi trait ceva urat sh din cauza asta sa visezi. incearca sa t gandesti ca nu sunt reale ( de altfel nici nu sunt ) sh sa speram ca totul iti va trece. poate ma tii la curent... pup big grin

| sweety01 a răspuns:

Nu... dar sty ceva du-te la un preot si vb cu el sau cu un psiholog de la scoala daca esti la 1-12