| ღBrUnEtHaAaღ a întrebat:

Scz nu e cea mai potrivita categorie
cum imi pun sa intru direct pe google, nu pe sweetim pe google chrome?
am intrat chiar si la control panel si l-am dezinstalat dar pe google chrome cand vreau sa intru in loc de google imi apare sweetim.
ce ma fac?
ajutor fac orice funnda:X:X

Răspuns Câştigător
| Rooby a răspuns:

Cand intri pe google sub chenaru in care scrii trebuie sa scrie setaza ca pagina pe pornirewinking

1 răspuns:
| Elias_8470 a răspuns:

Intri in Google Chrome -> apeci pe acea cheie din dreapta sus -> Options -> Homepage --> Tastezi www.google.ro --> Close.