| GeorgeZisKazze a întrebat:

Se apropie sfantul valentin si nu stiu ce sa ii cumpar iubitei mele. spuneti-mi si mie ca cadou ar fi cel mai potrivit pentru o fata de 13 ani... Si pentru un baiat de 14 (pentru o prietena care m-a rugat sa intreb)

4 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Iubitei tale ii poti cumpara un buchet de trandafiri roşii :X. Mi s-ar parea un cadou minunat. Sau ii poti lua un ursulet de pluş pe care sa scrie "I love you." happy
Iar pentru baiat, ii poate cumpara un ceas, sau un parfum.
Bafta!

| larissuka a răspuns:

Fa-i o poza cu voi 2. intr-o rama foarte mare! ramane amintire si cred ca o va bucura.o floare pe langa nu ar strica., sau o iesire undeva! :d!

| DyaNna249 a răspuns:

Pentru iubita ta : cand vine vorba de cadouri fetele sunt foarte pretentioase. nu ii poti face orice cadou. trebuie sa stii ce culori ii plac si ce o intereseaza. dar, daca nu sti aceste lucruri ii poti lua un ursulet frumos ( nu conteaza dimensiunea) si un lantisor in forma de inima, trebuie sa te asiguri ca lantisorul se va incadra perfect la gatul ursuletului cat si la gatu iubitei tale, daca vrei sa o impresionezi si mai tare ii poti lua pe langa lantisor si ursulet un trandafir rosu ( nu uita! trandafirii sunt florile preferate ale fetelor in general! deci nu este exclus ca iubitei tale sa nu-i placa acel trandafir ). dupa ce le-ai cumparat pe toate, pune lantisorul la gatul ursuletului! cand ii dai cadoul ti trandafirul la spate si prima oara ii dai ursuletul cu lantisorul, dupa ce te va saruta ( asa face o fata cand ii dai un cadou ) ii dai si trandafirul si ii spui ca ar merita toate florile din lume. CEL MAI IMPORTANT LUCRU : incearca sa fi convingator!

Pentru baiatul de 14 ani : sunt excluse floriile si declaratiile de dragoste ( E BAIAT! ( WAKE UP!)). baieti nu sunt atat de pretentiosi, deci s-ar multumi cu o felicitare sau un joc mai apropiat varstei lui ( cum ar fi lupte, masini, fotball ) incearca sa fie ceva mai greu de gasit. un joc mai greu de gasit happy

Bafta! Sper ca partenera ta si partenerul prietenei tale sa fie multumiti!

| DyaNna249 a răspuns:

Daca te iubeste, va fi multumita si pentru un,, Te iubesc''. dar cel mai mult ii va placea o declaratie de dragoste si o iesire undeva!