| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele de Sfantul Valentin?

19 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O inimioara de turta dulce

| antonia09 a răspuns:

Cel mai nepreuit dar pe care il poti oferi este toata dragostea ta. Ceea ce ii cumperi trebuie sa o faci din suflet.
Idei pentru cadou ar putea fi:
- un lantisor cu o inimiora;
- o bratara;
- un inel de logodna (in cazul in care tii foarte mult la ea incat sa ti-o doresti alaturi toata viata la bine si la greu);
- un parfum;
- nelipsitul buchet de trandafiri rosii.
Mult succes,

| medex3 a răspuns:

Vrei ceva unic? Iti impartasesc experinta mea? Da.Asa.Acum un an colegul meu de dans a venit la mine de sf.Valnetin cu un tort mare pe care scria pe el"Te iubesc".Aoloo.Mai aveam putin si lesinam acolo.Auzi sa nu ii zici ca e facut de tine ca nu te cerde nici de nebuna:-s.[stiu eu pe cineva care a facut la fel]. Pe langa tort. Cand am plecat apoi de la antrenament m-a dus la cinema si apoi in magazine.Si m'a lasat sa imi cumpar orice[limita 500 lei afurisituuuwaiting]Sincer daca iubita ta e materialista.Sa nu ii dai bani.Eu am fost cuminte si mi-am luat doar o pereche de pantofi:d.Asa ca la sfarsit mi-a adus un buchet de flori si un lantisor de argint.

Iti urez norooooooc!

| Paris a răspuns:

Un parfum, un buchet de flori, un ceas, un INEL :X

| vidiuta a răspuns:

Www.metropolitanS.ro.intra aici si poti sa-i comanzi un lantisor cu inimioara din argint. Daca doresti sa comanzi contacteaza-ma pe id tudorean_romina

| sorin a răspuns:

Ce crezi tu ca isi doreste, pe langa buchetul de trandafiri bineinteleswinking

| viotm a răspuns:

O seara romantican 2, sampanie, baie in spuma...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Flori, bijuterii, parfumuri, ciocolata si o excursie.

| silver19 a răspuns:

App, trebuie neaparat flori?! nu ma pricep absolut deloc la asa ceva...nu se poate si altceva? tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pizza... si daca e la cura de slabire o maninci tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idei:1)un buchet de trandafiri cu un sarut, 2)o plimbi prin oras si cumperi ce vrea ea, 3)ii aduci bomboane o imbratisare si un sarut dulce ce vrei dar toate urmate de multeeeeeeeeee saruturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa te inspiri de aici http://www.allstyle.ro/decoratiuni-cadouri-sf-valentin/pentru-ea.html si sa adaugi si un buchet de trendafiri bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un trandafir rosu viu...si un sarut desigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu. Tu esti cel mai furmos cadou pentru ea

| Manele Man a răspuns:

Oameni ignoranti...sarbatoriti orice este venit din occident, dar cand e vorba de sarbatorile traditionale, le uitati. Dragobetele?

| Sasha_3991 a răspuns:

Un lant dala in doua parti cu o inima rupta sa te bucuri si u de cadoulaughing

| aly_4607 a răspuns:

Te mai gandesti pana atunci happy