| Fallen31 a întrebat:

Se aproprie Bac ul si vreau sa lucrez putin la scrisul meu. Am probleme pe o foaie A4 sa pastrez un scris drept, e destul de dezordonat. A mai lucrat cineva la asta?

Răspuns Câştigător
| Anorge a răspuns:

Încearcă aşa: ia o foaie A4 dictando si colorează cu un marker negru liniile, apoi iţi pui mereu coala pe care scrii deasupra (fă aşa pană la bac si o să vezi că o să reuşeşti, dar trebuie să scrii multe foi aşa)

2 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Profa de romana in liceu pe mine si inca 2 colegi ne punea sa scriem pe caiete tip 1, alea din clasa a intai laughing
Era rusinos... am renuntat la ele. Prefer sa am scrisul urat, dar idei bune.

| Roxizzz a răspuns:

INcearca sa trasezi linii drepte. aproape nevazute si incearca sa faci asta tot timpul cand scrii pe foaie A4 functioneaza... funda?