| MissGreenDots a întrebat:

Se difuzeaza anul acesta live pe MTV premiile Video Music Awards? Stiu ca sunt pe 28 august, dar nu stiu daca se difuzeaza live si in Romania. Stie cineva?

3 răspunsuri:
| LupulTurbat a răspuns:

Stiu eu m-am interesat si DA! Funda? please...

| MissGreenDots explică:

@Florin, iti dau funda cu toata placerea, daca imi spui si la ce ora laughing happy

| DianaC a răspuns:

Hey Amalia happy.Si eu am tot cautat dar se vede ca nimeni nu prea stie cu exactitate daca se da la noi LIVE.Asa ca am inceput eu sa caut.Am incercat prin niste siteuri cu programe TV si spre ghinionul meu nu imi arata la MTV decata pana la ora 1:50 programul.Asa ca m-am dus pe siteul oficial MTV si acolo am gasit scris cum ca ar fi on Aug 28th at 9 EST (03.30 CET Europe). Dupa cum e scris ar insemna ca la ora 3 jum noaptea.Nu ma mir pentru ca de obicei cam toate spectacolele date LIVE din alte tari sunt noaptea la noi in tara din cauza fusului orar care difera foarte mult.Deci prin urmare eu asa am inteles ca la ora 3 jum noaptea o sa fie. Daca afli ceva sa-mi trimiti un mesaj cu idul tau.Chiar vreau sa-l vad pe Bruno LIVE hihi happy :*. Sper ca te'am ajutatwinking;*