| xPuffy a întrebat:

Se editeaza greu pe photoshop?

8 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

La început, pare greu. Dar te obișnuiești. Poți să te uiți la tutoriale pe youtube. Eu de acolo am învățat. Dupa pare chiar simplu. :*

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu e foarte greu dar depinde și de tine. Dacă ești la început o să ți se pară puțin greu dar cu timpul te vei obișnui cu programul și o să vezi că va fi foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editatul e al naibii de uşor. În orice program de genul acesta, nu doar în Photoshop.

| Hevnoraak a răspuns:

Da,nu crede ce spun alţii că e uşor.
E uşor să editezi banalităţi dar să faci muncă serioasă trebuie să ai rabdare, pricepere şi un simţ artistic.

| ღAngiießăă a răspuns:

Eu îl am de 2 ani şi acum ştiu să îl folosesc perfect. :) eu am CS6 şi l-am descărcat de pe net fără trial şi gratis. Poţi să fac cam orce poţi să fac edituri şi să faci poze ca cele de pe tumblr şi să scrii pe ele orce... sau ca mine să faci siteuri sau bloguri pe ele :
exemplu : http://ultimate-awesome-boom-collection.blogspot.ro/ - ăla e al meu :D. dacă vrei te pot ajuta.

| xPuffy explică (pentru ღAngiießăă):

Wow sunt superhappy Eu nu l-am luat inca dar o sa il iau in curandwinkingSi..cand il voi lua crezi ca o sa ma ajuti si pe mine sa il folosesc?

| ღAngiießăă a răspuns (pentru xPuffy):

Normal happy.

| VeronicaB a răspuns:

Depinde ce photoshop. pentru inceput poti sa iai photoscape si sa-l studiezi. apoi sa treci la ceva mai complicat, da oricum, ma foloseam de el doi in urma, acum rar de tot.