| anonim_4396 a întrebat:

Se face o excursie la cateva manastiri dar nu stiu daca sa merg sau nu... Nu vine nicio fata mai apropiata sau vreo prietena. vin doar cateva colege cu care nu ma inteleg de minune. Ce ziceti? Sa merg sau nu?

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Eu zic sa nu mergi.Te vei plictisi mai ales daca se duc fete cu care nu te intelegi ft bien pentru ca nu ai ce vorbi cu ele, acestea te vor ignora si nu cred ca pe tot parcursul drumului iti va placea sa mergi singurastraight face.iar manastiri si excursii o sa fie si mai multe deci nu ratezi nimic.big grin. FUNDA?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...du-te,ai ceva mai bun de facut?
plus ca este placut sa vizitezi!
daca as putea toata ziua m-as plimba si as vizita!

| Alyra a răspuns:

Eu zic să mergi. Și eu am fost anul trecut într-o excursie la mănăstiri și nici eu nu am avut pe cineva cu care să mă înțeleg foarte bine, dar asta nu mi-a stricat excursia.
Adică...mergi să vizitezi mănăstiri,nu să vorbești cu prietenele tale, nu-i așa? Dacă da, eu zic să mergi. happy
Și în caz că m-ai ascultat: Distracție plăcută! wave

| Roxett a răspuns:

Pai daca te duci ai ocazia sa te imprietenesti mai bine cu ele si poate pana la urma va intelegeti.

| DennyxD a răspuns:

Pai eu zic sa te duci...de ce sa pierzi tu o excursie si noi locuri de vizitat din cauza unor colege?straight face:*

| AnnyXoxo a răspuns:

Eu zic sa mergi. E frumos si mai vezi si tu lumea. thinking de ce sa nu mergi doar ca nu merg prietenele.hee hee Poti sa stai si singura nu e nevoie de nu stiu cine ca sa mergi.winking

sper ca te-am ajutat. :d

| Mandy4105 a răspuns:

Si eu am fost intr-o asemenea situatie acum cateva saptamani si am ales sa merg, sa ma distrez (era si singura mea sansa de a merge undeva vara aceasta) diferenta e ca eu nu cunosteap pe NIMENI acolo am incercat sa fiu sociabila si sa comunic cu ceilalti fara sa ma bag prea mult in seama pentru ca ei se cunosteau toti si ma simteam si un pic in plus dar pana la sfarsit a fost perfect. Daca nu te intelegi cu acele colege incearca sa te imprietenesti cu restul. Si sa stii ca de obicei e mai grau primele zile, la sfarsit deveniti toti prieteni si va veti intelege bine (asa s-a intamplat si la mine)
Oricum este decizia taa, parerea mea e sa te duci si tu si sa incerci sa te distrezi! big grin

| MKRmicrula a răspuns:

Buna! Pai.de ce sa nu mergi sa te distrezi, sa vezi locuri noi etc? Doar pentru. ca vin si acele fete? Si daca nu te intelegi de minune cu acele colege mai bine nu le da atentie happy Eu te sfatuiesc sa mergi big grin Acum depinde de tine. Pa`pa! :*