| Andreea_Maria-andra_1979 a întrebat:

Vine vara merg intro excursie cu clasa.Dar nu stiu ce sa imi iau la mine

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ia cartea de romana ca sa inveti sa scrii corect.

| Strok3r a răspuns (pentru zdrangoi):

Hahahah exact asta voiam eu sa scriu acum

| Kennedy97 a răspuns:

1.Ia-ti,dupa cum a zis si zdrangoi, cartea de romana.
2.Ia-ti un sac de dormit, sau o patura, doua,
3.Clar,mancare,
4,Bani.

| d2i2n2 a răspuns:

Nu sti ce sa iei la tine nu? Dar nici macar nu stii sa scrii corect (grea mai este limba romana pentru tine laughing )...
Se scrie ''intr-o'' si ''i-au.nu cum ai scris tu ''intro'' si ''iau''.

| Suru_Stefan_1997 a răspuns:

Niste blugi( fuste), niste perechi de ciorapi, maieuri si tricouri.

| RRinGo a răspuns:

Simplu...poti sa iti iei mancare,bani, telefonul (sa asculti muzica), suc, integrame, rebusuri(daca e excursia mare si esti pasionat)
Sper ca ti-am fost de folos!

Întrebări recente