| Bubble_7593 a întrebat:

Se mai poarta blugii in carouri?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Nu se mai poartă, dar sunt foarte frumoși, mie îmi plac și nu o să renunț la ei doar că nu mai sunt la modă! Noi purtăm ce ne place nu ce se poartă!
Baftă!

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

A, vazut la multe persoane, dar mie una nu prea imi plac.Latesc soldurile, dau impresia ca piciorul e mult mai gros...Pe mine si pe fetele pe care le-am vazut cu asa ceva, cel putin, nu le avantajeaza.

| Psihiatra a răspuns:

Am* si chiar la sfarsit nu ne* avantajeaza tongue mai fac si eu greseli :")

Răspuns utilizator avertizat
| Static a răspuns:

Sigur, sunt foarte cool big grin.

| dudu13 a răspuns:

Nuuuu!happy