| Lucia_5229 a întrebat:

Se moare sigur cu otrava de sobolani?
cat trebuie sa iei ca sa mori?
pls raspundeti fara prostii

7 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nu e de glumit cu astfel de tampenii! Dumnezeu ne-a dat O viata si tu vrei sa ti-o iei, sau cine stie pentru cine este?!

| Antrax a răspuns:

Nu stiu dar cu cat dai mai mult la shobolani cu atat creste probabilitatea ca o sa moara.

| clauss a răspuns:

depinde de concentratie si cantitate, dar se moare, acum sper ca nu ai de gand sa faci vreo prostie?

| ceco a răspuns:

Nu se merita sa te omori

| Maya. a răspuns:

Incearca cu apa!laughing

| catthshshshs a răspuns:

Nu stiu daca tu sau altcineva doreste sa moara, dar eu iti spun ca nu se merita! Este pacat sa renunti la viata cand ea ti-a fost daruita. Omul nu este in masura sa iti ia viata, Dumnezeu decide asta.

| AlexSadik a răspuns:

Pai cam cat te tine gatu'