| Gabriela144 a întrebat:

Se poate epila pe maini? scuze categoria

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Da, se poate!

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Ingrid16V a răspuns:

Da, de ce nu? Eu m-am epilat pentru ca nu suport parul de pe maini si fiind epilat aranjeaza mai fain:X

| Elle2117 a răspuns:

Evident ca da! te poti epila cu ceara calda (la coafor; eu acolo ma fac,ma fac o data la o luna) cu lama, desi o sa iti creasca cam des dupa aia, sau cu epialtorul (cam doare) sau cu benzile cu ceara rece happy

| Kittynika a răspuns:

Se poate

| Rihanna a răspuns:

Normal.cel mai bine cu epilatorul sau benzi

| flory9787 a răspuns:

Da normal, mai ales daca esti bruneta.Si daca il ai mare si nu il mai suporti.Te poti face cu aparatul, cu benzi de ceara de la veet sau cu crema depilatoare.
Sper ca te-am ajutat!

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Logic ca se poate epila. Cu ceara sau cu epilatorul, desi mai bine cu ceara. Ceara trage si radacina odata cu parul de deasupra.
Sta urat, mai ales la o fata sa nu fie epilata.