| krk a întrebat:

Se poate intampla ceva daca fac spagatul sau sfoara fara sa exersez zilnic?(adica sa fac incalzire apoi sa fortez sa fac spagatul sau sfoara)

Răspuns Câştigător
| Foxxi a răspuns:

Da. Poti face intindere de muschi. O prietena de-a mea a facut.deci mai bine ai face in fiecare zi, cate putinhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai bine nu incerca poti ramane paralizata. mai bine exerseaza in fiecare zi si ai sa vezi ca o sa faci spagatul cat mai jos!

| sebi_5585 a răspuns:

Da e posibil sa faci intinderi musculare cum am patit eu si nu mai poti lucra ca te doare.

| Yopaco a răspuns:

Nu te as sfatui sa faci spagatul/sfoara daca nu exersezi poti face o intindere urata. Daca tot vrei sa il faci incalzestete bine si ia-o treptat.Cu exercitiu